star star star star
star star
4.73/5.00

RVS Gepolijst Trapleuning - 70 cm *VOORRAAD*

Leverdatum berekenen...
Live prijs: voor totaal
minus
plus
stuk(s)
Of reken direct af met:
  • 14 dagen bedenktermijn
  • Op rekening bestellen (bedrijven/organisaties)
  • Veilig betalen
  • Telefonische klantenservice
Productomschrijving

*VOORRAAD*

Dit betreft een trapleuning van 70 cm die we nu eenmalig op voorraad hebben! Deze leuning is geheel intact.

Slechts 1 stuk leverbaar OP = OP!

Deze moderne trapleuning is een blikvanger in ieder interieur. De stijlvolle trapleuning is gemaakt van hoogwaardig RVS en heeft een gepolijste finish. De trapleuning wordt exclusief trapleuninghouders geleverd, maar met voorgeboorde montage gaatjes. Voor het ophangen van de trapleuning heb je 2 leuninghouders nodig.

Gepolijste RVS trapleuning 

Met deze trapleuning geef je de trappenhal een luxe uitstraling. Het hoogwaardige RVS zal, zoals de naam al doet vermoeden, niet roesten. Hierdoor heeft de trapleuning een lange levensduur.

✓ RVS met gepolijste afwerking
✓ Diameter 45 mm
✓ Kies zelf passende houders uit

Je kunt zelf beslissen welke houders jij gebruikt bij deze trapleuning. Deze RVS leuning wordt namelijk los geleverd. Er zitten geen houders bij inbegrepen. Wel worden er gaatjes voorgeboord om houders te bevestigen. Wil je zeker zijn dat de houders passen? Wij hebben pakketten samengesteld met leuning en bijpassende houders.

Bekijk vandaag nog al onze trapleuningen op maat! Verschillende soorten, met of zonder houders en diverse materialen! 

Op maat gemaakte RVS trapleuning

Deze trapleuning wordt geleverd met voorgeboorde gaatjes voor het monteren van trapleuninghouders. Je hoeft hier dus zelf niets meer aan te doen. Per montageplek worden er twee gaatjes voorgeboord met een afstand van 4 cm. In het onderstaande overzicht kun je zien hoeveel montageplekken je bij welke lengte voorgeboord krijgt.

50 tot 250 cm - 2 montageplekken
250 tot 300 cm - 3 montageplekken
300 tot 400 cm - 4 montageplekken
400 tot 500 cm - 5 montageplekken
500 tot 600 cm - 6 montageplekken

De voorgeboorde montageplekken zitten voor de eerste en laatste houder 20 cm van elk uiteinde van de trapleuning (bij leuningen vanaf 100 cm). Bij leuningen van 50 tot 100 cm zitten de gaatjes standaard 10 cm vanaf de uiteinden. De uiteinden zijn dicht gelast, je hebt dus geen aparte eindkappen nodig.

Let goed op dat je passende trapleuninghouders hebt of koopt. De vereiste schroefmaat om de houders aan de trapleuning te monteren is 3,5 x 37 mm (let op: de lengte kan verschillen aan de hand van de door jou gekozen trapleuninghouder). De afstand tussen de voorgeboorde schroefgaatjes is 4 cm.

Let op! Onze 'polijststraat' is 280 cm lang. Wij kunnen maximaal 270 cm aan leuning uit één stuk maken. Langere leuningen zullen gemaakt worden uit twee in elkaar geschoven stukken. Er is dan een klein naadje zichtbaar.

Vanaf eind juni 2021 worden al onze zwarte trapleuningen (en houders) geleverd met een vernieuwde en verbeterde zwarte coating. Deze coating is matter en grover van structuur. Hou hier rekening mee bij nabestellen.

Meer informatie
SKU Outlet605629
Kleur Zilver
Materiaal RVS (AISA 304)
Diameter Ø 45 mm
Vorm Rond
Afwerking Gepolijst
Hulp of advies nodig?
Neem contact met ons op